Всі Новини
           
Дивіться також

МАЙБУТНЄ І ДУМИ…(Майже Герцен)

МАЙБУТНЄ І ДУМИ…(Майже Герцен)

Коли в мене буде регулярна жінка — я буду гарцювати на ній, як Ілля Муромець (український націоналіст, який ефективно діяв у ворожому тилу). Але, спинила думка, в сусіда по блоку якось з’явилася така. Ніби й ростом невеличка і півкулями головної жіночої «голови» не така й широка.

 Він із великою охотою топтав її, як добрий господар в’язкий саман на свою хату. Після кожного потопту закурював у туалеті, кидав недопалок в унітаз і йшов знову… в неї. Ще недопалок… Ще… Деколи повен унітаз набивався за вечір. Та потім усе пішло в зворотному напрямку — і дійшло до одного недопалка. А потім унітаз довго стояв незайманим речовими наслідками активного спортивного сексу. Деколи місяць, інколи й два, а потім і по місяцю-два. На недопалок став схожий «спортсмен», хоча півкулі його дружини стали великими і потужними, як споконвічні мрії національних українців про ліпшу долю. Тепер сусід сумує, кашляє, а зранку харкає на південь, північ, схід і захід, закреслюючи всі вектори свого можливого просування в сонячне чи місячне майбутнє.

 Чи треба мені регулярна жінка?

 Ліпше вже регулярна армія. Її хоч послати кудись можна, а жінку не пошлеш.

 Коли в мене регулярно буде 1000 гривень місячного прибутку — я стану самодостатнім. Але, подумалося в наступну мить, в мера чи губернатора не менше прибутку вже тепер, але їх мучить постійно нудота від переїдання, як і агресивних викладачів духовності у вищих українських «бурсах», де людей перетворюють на опудала для городів світової цивілізації. На них усіх гавкають люди, а ось мене, коханого, і собаки всі жаліють, на підтвердження чого махають хвостами, як рідному. Хоча Батьківщина, немовби монстр-самець, махає на мене тільки своїм «болтом» — великим, як споконвічно бандерівський смолоскип у руці нашої вітчизняної Статуї Свободи.

 Та й у духовності, мабуть, я дуже втрачу, коли стану таким небачено багатим. На мене почнуть ремствувати люди: «Ти диви, коли був бідним — то падав від вітру, і ми його за це дуже любили і помагали піднятися веселими жартами. А тепер він, сука, несе додому то сало, то мішечок із макаронами. Мабуть, зрадив Україні на користь Ізраїлю-2, що розташувався на тій же території!?»

 Ліпше, напевно, пацани і кохані тьолки, не втрачати в духовності. Хай вони скиснуть ті 1000 гривень на місяць. Ліпше вже, як тепер, одну символічну гривню стабільного прибутку на місяць і перевернутися черевом до сонця, як медитативна риба на поверхні  озера, отруєного хімікатами різними ворогами України. І в першу чергу, звичайно ж, самими українцями.

 Люблю я взагалі думати про Україну, що ліпше про неї не думати.

 Радує, що мене в цьому магістральному устремлінні підтримують депутати всіх рівнів. Головне, не словом, а ділом.

      Василь ЗУБАЧ,

        сирохман.

Расскажите об этом своим друзьям
05/04/16 16:50 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
88265 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.