Всі Новини
           
Дивіться також
 

МУЗА ДІСТАЛА ІМ’Я… НА СЛОВАЦЬКИХ ТЕРЕНАХ ЇЇ ЗВУТЬ МАРТІНОЮ (ВІДЕО)

МУЗА ДІСТАЛА ІМ’Я… НА СЛОВАЦЬКИХ ТЕРЕНАХ ЇЇ ЗВУТЬ МАРТІНОЮ  (ВІДЕО)

Творча група «Європейського медіа-центру» відвідала Кошиці. Нас там чекали. Найперше чудова жінка, а також майстер пера і вправного пензля Мартіна Чічвакова. В місцевому технічному музеї на вулиці Главній, 88 було виставлене в двох залах усе найліпше з її живописної робітні. Репродукції з демонстрованих найширшому загалу свіжих полотен перейшли у вигляді репродукцій і в книжку поезій (в Словаччині їх називають «баснями») під назвою «Через вікно моєї душі».

  Поезомалярство — то друга творча іпостась особистості М.Чічвакової.

  А третя, до якої вона береться з не меншим творчим азартом, — то власне фахова діяльність. Мартіна — стоматолог із відмінною репутацією не тільки в місті, але й усій окрузі. Частенько їй телефонують, записуючись на досить пристойну чергу, навіть на домашній телефон у квартирі блокового будинку мікрорайону «Фурч». Названа ця місцина так, бо тут постійно «фурчать» вітри. Улітку це приємно освіжає, а взимку заставляє щільніше кутатись у макінтоші.

 51 виставлена живописна робота авангардного спрямування нікого не лишила байдужим. Реагували шанувальники безпосередньо і щиро. Вражало тепле поєднання кольорів, що викликало ніжну ліричну, аж геть дитячу, замрію. Сприйняттю пособляло, що чимало з присутніх, починаючи з рідної мами, декламували нові вірші Мартіни.

—Що вам найліпше малюється? — дав питання «на засипку» наш телевізійний гуру Ростислав Бегеш.

—Все добре малюється, на що є настрій на дану хвилю, — не зменш по-філософському «відсипала» йому у відповідь пані Мартіна.

 «Мої уподобання допомагають один одному, — сказала ще вона. — І зуб кожному стараюся зробити досконало, на рівні живописної роботи…»

 Що ж позиція європейська — не декларативна, варта поваги.

Найліпше їй пишеться о третій ранку. Мабуть, тоді в мікрорайоні тимчасово притихають завзяті козаки-вітри. І уяву заполонюють світлі радісні теми.

 В митецькому ж малярстві головну науку дістала свого часу від свого дядька — академічного художника Міхала Чічвака.

            Василь ЗУБАЧ

Расскажите об этом своим друзьям
13/04/16 17:30 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
89660 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.