Всі Новини
           
Дивіться також

На Мукачівщині тривають ремонтні роботи доріг районного та місцевого значення

Особливу увагу приділено ділянкам автошляхів, які крім функції сполучення між населеними пунктами, служать під’їзними дорогами до туристично-рекреаційних об’єктів та місць відпочинку, які відвідують туристи.

Особливу увагу приділено ділянкам автошляхів, які крім функції сполучення між населеними пунктами, служать під’їзними дорогами до туристично-рекреаційних об’єктів та місць відпочинку, які відвідують туристи.
Туристичний край повинен бути забезпечений нормальними дорогами, що гарантуватиме гостям та мешканцям краю безаварійний проїзд, а отже, приємне враження від Мукачівщини, - акцентує очільник району Сергій Гайдай. – За умов, коли коштів для відновлення доріг, якими ніхто не займався останні 15 років, у місцевому та районному бюджеті недостатньо, важливо відстоювати інтереси громад Мукачівщини на все державному рівні, залучаючи кошти з центрального бюджету.
Так, ремонт вулиці Миру у селі В. Визниця здійснено за кошти держави в рамках фінансування проектів з Державного фонду регіонального розвитку за часткового спів фінансування з місцевого бюджету.
Дорожні роботи, які виконує ТОВ «Агрошляхбуд», передбачають відновлення зношеного асфальтного покриття на ділянці шляху довжиною 968 метрів.
Як роз’яснив головний інженер ТОВ «Агрошляхбуд» Степан Бекер, до укладання асфальтобетонного шару здійснено ретельну підготовку та проведено відповідні види дорожніх робіт. Вкрай важливим залишається і позиція самої громади щодо забезпечення водовідтоку через придорожні кювети. Адже вода на дорозі – головний ворог будь якого покриття.
Вчора, 10 серпня, на ділянку вулиці Миру укладено 100 тон асфальто бетону. Сьогодні – роботи продовжуються.
Ремонт дороги – річ буденна для сучасного суспільства – стала майже святковою подією для мешканців села. Люди кажуть, що ремонтної техніки не бачили останні 15 років і вже не вірили, що ситуація зміниться.
Ремонт дороги у селі В.Визниця знімає проблему бездоріжжя на даному напрямку лише частково. Відновлення потребує і дорога «Кольчино-Лісарня-Пузняківці». 
Стратегічний для розвитку туристичної галузі напрямок – у вкрай поганому стані. Проте на цьому відрізку теж розпочато відновлювальні роботи. Завершено підготовку проектно-кошторисної документації, до роботи приступили дорожники.
До слова, ремонт даної дороги також буде здійснено за кошти з державного бюджету. Проект реалізовується за спільної ініціативи голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та очільника району Сергія Гайдая. Наразі дорожнім підприємством, яке буде здійснювати ремонт, вже розпочато роботу – здійснено грейдерування узбіч для планування водовідтоку, який відсутній на більшості ділянках автошляху.
«Звичайно, тотальне бездоріжжя у районі, сформоване за останнє десятиліття, за один будівельний сезон подолати неможливо, – реально оцінює ситуацію Сергій Гайдай, – але наголошую, що період, придатний для здійснення дорожніх робіт за погодними умовами, Мукачівщина використає максимально ефективно, найболючіші дорожні проблеми буде вирішено. Адже найголовніше вже зроблено – забезпечено фінансування без навантаження на місцеві бюджети.»
Зазначимо, що Мукачівщина також отримає кошти з резервного державного фонду для ліквідації стихійних лих, які спрямують для відновлення доріг, що зазнали пошкоджень внаслідок ливневих дощів.
Расскажите об этом своим друзьям
12/08/16 08:05 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91230 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.