Всі Новини
           

ОПІКА ДИТИНИ ЧИ КОРУПЦІЯ?

ОПІКА ДИТИНИ ЧИ КОРУПЦІЯ?

На жаль, сьогодні дуже модно миттєво закохуватися, а не швидко розлучатися. Сімейні чвари призводять до плачевних наслідків. Не так для батьків, як для їхніх дітей. На жаль, у Закарпатській області такими суворими ситуаціями хоч греблю гати. Скажімо, у Великих Лозах Ужгородського району прикра доля випала для шестирічного хлопчика Андрія. Трохи не Ромео — Анатолій С. був перед тим неймовірно закоханим в Мирославу Орос.

 На жаль, сьогодні дуже модно миттєво закохуватися, а не швидко розлучатися. Сімейні чвари призводять до плачевних наслідків. Не так для батьків, як для їхніх дітей. На жаль, у Закарпатській області  такими суворими ситуаціями хоч греблю гати. Скажімо, у Великих Лозах Ужгородського району прикра доля випала для шестирічного хлопчика Андрія. Трохи не Ромео — Анатолій С. був перед тим неймовірно закоханим в Мирославу Орос. Але те кохання виявилося березневим плачем. Швидко закінчилися медові місяці. Настала проза життя. Довелося молодожону Анатолію змінювати стиль поведінки. Йому це не сподобалося. Дружина завагітніла, а він постав усупереч життєвій ситуації. Це стало першим приводом для всіх наступних конфліктів. Мати не бажала позбуватися головної радості життя — материнства, тобто дитяти, якого носила під серцем. А тут від сварок усе перейшло до  витонченого рукоприкладства, щоб слідів на тілі не було. І з боку кого? Того ж колишнього Ромео. Останній, за словами Мирослави, хотів задовольнити свій колишній холостяцький престиж. Серед компаній при злачних місцях. У таких обставинах ішов рік за роком. Народився син, який став уже з пелюшок свідком потайних родинних скандалів, що відбивалося на його здоров’ї. Батько в нього на очах знущався над матір’ю, котра терпеливо намагалася зберегти сім’ю. Бо ж сподівалася, що її чоловік прийде врешті-решт до тями. На жаль, не так сталось, як гадалося. Дитина, що до того під розпач пані Мирослави (до речі, педагога з добрим іменем), стала тому свідком. Мама подала заяву на розлучення. Заради порятунку психіки первістка. Причина — постійна атмосфера психічної напруги. І додалося ще більше ворожнечі від наступальної ворожнечі батька. Він зреагував на вимогу матері про позбавлення його батьківських прав через Опікунську раду при відділі сім’ї та молоді Ужгородської РДА. Чомусь  мало не завив при цьому. Колишній Ромео став раптом великим люблячим батьком. Він показав зненацька, де саме знаходяться і приховані кігті. Вони й пішли в хід а також погрози, шантаж і зв’язки місцевих нечестивих. Усе робилося з миттєвого висновку уже згаданої Опікунської ради і постраждалого (мовбито) татуся. Опікунська рада  звернулася в суд і захистила його «права», а не матері та дитини. На підставі цього Ужгородський міськрайонний суд виніс свої вердикти на захист невинного «батька» дитини. А ДВС почала виривати від матері дитину. Велика підозра, що за цією сумною статистикою щодо хлопчика стоять корумповані сили. Останні не так зацікавлені в об’єктивному вирішенні справи, як у своєму зиску. Тепер ідуть суди за судами. А кінця їм не видно.

  Хто з розставить крапки нарешті над «і»  в ім’я дитини і здорової Європи? За один рік без спілкування з батьком дитина стала цілковито здоровою. Хто допоможе змінити нарешті кардинально її життя? Адже є здорова європейська логіка. Чому ж не дозволяють дитині  бути з матір’ю?

      Іван ПОБИВАН

Расскажите об этом своим друзьям
15/06/16 18:06 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
89758 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.