Всі Новини
           
Дивіться також

Під час візиту до автошколи, представники регіонального сервісного центру мали змогу поспілкуватися з викладачами, так студентами

Під час візиту до автошколи, представники регіонального сервісного центру мали змогу поспілкуватися  з викладачами, так  студентами

Представники регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області відвідали Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів


Днями представники РСЦ МВС в Закарпатській області з діловим візитом завітали до Закарпатського навчального центру підготовки і перепідготовки кадрів що знаходиться в м.Ужгород по вул.Минайська 16. Враховуючи велику кількість автошкіл в Закарпатській області, а саме – 51, можна зрозуміти яка велика кількість нових водіїв з’являються щороку.

Совісне ставлення до навчання,  систематичне відвідування практичних та теоретичних занять, вивчення Правил дорожнього руху – основне завдання. А от з боку викладачів відіграє важливу роль щорічна практика, вдосконалення своїх вмінь та знань, бажання донести до студента всю відповідальність водія та важливість совісно відноситись до навчання.

Під час візиту до автошколи, представники регіонального сервісного центру мали змогу поспілкуватися  як і з викладачами, так і із студентами. Прагнення учнів стати вправними водіями дуже порадували гостей навчального центру, але представники РСЦ МВС нагадали про те, що на закінченні навчання вони зустрінуться в територіальному сервісному центрі під час здачі екзамену, де і будуть провірені їхні теоретичні та практичні знання.

Регіональний сервісний центр МВС здійснюють систематичну і безперервну співпрацю, тому такі робочі візити планують проводити і надалі, з метою відвідати всі навчальні центри.


Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області
Расскажите об этом своим друзьям
10/05/16 10:05 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
88225 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.