Всі Новини
           
Дивіться також

Представники регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області завітали з подарунками до багатодітної сім’ї (Фото)

Представники регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області завітали з подарунками до багатодітної сім’ї (Фото)

Сьогодні, напередодні Великодніх свят, представники РСЦ МВС в Закарпатській області, приїхали в гості до багатодітної сім’ї на Ужгородщині. З собою привезли Пасхальні подарунки для всієї родини.

Нажаль, на Закарпатті багато сімей потребує підтримки, тому до однієї  з таких багатодітних родин напередодні Великодніх свят з подарунками завітав керівник регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області Олександр Ласлович Шкоба, адже розуміє те, що таким сім’ям приходиться іноді відмовитись від  якихось ласощів, для того, щоб заощадити і придбати те, що є найнеобхіднішим для життя, а саме :  продукти харчування, одяг,засоби гігієни. Мама шести діточок виховує їх одна.

Родина зраділа такому візиту, тому, що сім’я велика і виходячи з цього вони не часто роблять собі  подарунки. Керівництво РСЦ МВС в Закарпатській області вітає родину  з Великоднім днем – з Воскресі́нням  Христо́вим!

Хай мир у серці їхньому панує.

Хай ангел Божий щастя їм дарує.

Ісус Христос – здоров’я шле з небес.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області.

Расскажите об этом своим друзьям
29/04/16 13:59 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
76416 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.