Всі Новини
           
 

ПРОВІДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ (відео)

ПРОВІДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ (відео)

Свого часу, на підставі договору між Ужгородським технікумом електронних приладів та Ужгородським державним інститутом інформатики, економіки і права, народився Ужгородський природничо-гуманітарний коледж. Наразі він є невід’ємною складовою ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Директором тут перебуває довгі роки відомий педагог Володимир Росоха.

 Ми побували на державній підсумковій атестації. Студенти у вишиванках складали іспити з української мови.

 Це — закономірний підсумок.

 Треба ж просто-на-просто молодій людині стисло викласти квінтесенцію всього, що вивчали за дев’ять років у школі. Це все на початках проводилося в формі державного іспиту для майбутніх юристів. Адже для останніх державна мова  особливо важлива для активної комунікації на теренах суспільства. Галина Пащук націлювала всіх на чітке виконання тестових завдань і практичного знання правильного синтаксичного письма.

 Підсумкова оцінка для студентів дуже важлива. Адже вона заноситься в атестат про середню освіту.

…А силу для навчання майбутнім фахівцям нової України дає спорт. Його очільником у ролі викладача є Віталій Сідун. Він принагідно повідомляє, що в училищі культивуються міні-футбол, волейбол, настільний теніс, інші види спорту.. Хлопці та дівчата в проміжках між напруженим постійним навчанням тренуються і мають відповідні здобутки на різних рівнях, аж геть до всеукраїнського та міжнародного.

…А інші тим часом фаховим педагогам показували свої знання. Про це говорили в колі  студентів голова циклової комісії з напряму «Економіка» Ірина Поп, її підлегла Юлія Безноско. Багато чого розповів про розмаїті напрямки інформаційних  технологій завідувач комп ’ютерної лабораторії їван Щербан. Про це красномовно свідчить його показ на ТВ «Корзо».

Чимало чого сказала керівник навчальної практики за спеціальністю «Бухгалтерський облік» Наталія Олександра. Підтверджує її слова те, що студенти мають для підготовки до прояву своїх знань на іспитах надійну базу — виняткову бібліотеку. Її показав нам заступник директора з навчальної роботи Роман Сидор. На рівні сьогоднішніх завдань зроблений кабінет захисту Вітчизни, де викладачем предмету є Альберт Сатмарі.

…А тим часом тривала студентська наукова конференція при щільно заповненій аудиторії. В ній брали участь голова циклової комісії з туристичного обслуговування Жанетта Сабов, голова циклової комісії юридичних дисциплін Лариса Юричко. Паралельно, як і завжди, працювала,  на благо навчального процесу, студентська рада на чолі з Андріяною Белей, в якій заступником Олег Росул. Провідними активістами в ній є Ярина Пащук, Євген Гасинець.

 Ну а «жнива» послідовної педагогічної роботи протягом року тим часом продовжувалися. Цим переймалися викладач землевпорядних дисциплін Ганна Пайш, методист навчальної частини природничо-гуманітарного коледжу Марія Щербан, секретар навчальної частини Габрієла Жила., і, звичайно, завідувач навчальної частини Михайло Кравчук.

 Випускниця з правознавчого напряму Марія Менджул вельми дякує системній роботі в коледжі за своє працевлаштування та успішну кар’єру. В належному напрямі своєї біографії цілковито впевнені призери олімпіад обласного та всеукраїнського рівнів Анна Андрусяк (до речі, відома поетеса). Не заперечує в цьому викладач-методист Людмила Данько-Товтин.

 Побували ми і на засіданні методичної ради, а також на врученні нагород. Останнє зробив, звісно ж, Володимир Войтехович Росоха — директор Ужгородського природничо-гуманітарного коледжу.

 Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет». 88007, Україна, Закарпатська область, вулиця Українська, 19. — Телефон 8 (0312)613345.    http://www.college.uzhnu.edu.ua  E-mail- collegeuzhnu@ukr.net

Расскажите об этом своим друзьям
07/07/16 17:38 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91164 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.