Всі Новини
           

Регіональний сервісний центр МВС в Закарпатській області успішно провів конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців(Фото)

Регіональний сервісний центр МВС в Закарпатській області успішно провів конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців(Фото)

В період з 29.06. по 01.07.2016 р було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців. Даний захід було проведено у відповідності до Порядку заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою КМУ від 25.03.2016 № 246. Особи, що претендували на заміщення вакантних посад державних службовців у РСЦ МВС в Закарпатській області перевірялись на предмет знання Конституції України, законодавства про державну службу, запобігання корупції та положень профільних нормативно-правових актів, що стосуються специфіки функціональних повноважень структурних підрозділів РСЦ. Участь у конкурсі міг брати кожен громадянин України з вищою освітою, вільним володінням державної мови, досвідом роботи – у визначених законодавством випадках.

Разом з комісією РСЦ МВС, у проведенні даного конкурсу прийняв участь заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу ГСЦ МВС  Олександр Миколайович Погорілий.  Керівництво регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області займає чітку позицію стосовно  повної прозорості під час проведення конкурсу.

            Було оголошено конкурс на заміщення 35 посад, в тому числі з них  31 посада в територіальних сервісних центрах та 4 посади в апараті РСЦ МВС. Подали документи на участь в конкурсі 42 особи. На першому етапі проходження конкурсу 13 претендентів не набрали прохідну кількість балів і не були допущені до подальших етапів конкурсу, 4 з них  брали участь в конкурсі на заміщення посад начальників територіальних сервісних центрів МВС в Закарпатській області.

            Розв'язання ситуаційних питань та співбесіду всі кандидати пройшли успішно.        Таким чином успішно пройшли конкурс 29 осіб. З результатами  конкурсу можна буде ознайомитись на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 

Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області
Расскажите об этом своим друзьям
02/07/16 16:56 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
51717 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.