Всі Новини
           

Скільки треба прокурорів на одне судове засідання? або ж чому права рука не знає, що робить ліва (Відео)

Скільки треба прокурорів на одне судове засідання?  або ж чому права рука не знає, що робить ліва (Відео)

Підприємці з Хустщини, які через суд відстоюють свої законні права на майно, вже близько місяця стикаються з різними перепонами. Не останню роль в цьому відіграє, як не дивно, орган, котрий би мав слідкувати за дотриманням законності. Так, скажімо, на минуле судове засідання не з’явився один представник Закарпатської обласної прокуратури, який не попередивши самих учасників процесу, подав до Феміди клопотання перенести справу, оскільки нібито він буде знаходитися у відрядженні.

6 липня в судовому засіданні також не обійшлося без казусів. Так, скажімо, працівник обласної прокуратури Соколов представився, що він є процесуальним прокурором, однак раптово заявив, що йому необхідно… дати час, щоби вивчити цю справу, бо не готовий виступати. Здається цього служителя прокурорської структури чомусь менше хвилює, що адвокату та підприємцям потрібно додатково здолати 250 км, щоби прибути на засідання. А це додаткові витрати. Судова колегія дала можливість цього ж дня ознайомитися з матеріалами справи й прийти після обіду на засідання, щоби нарешті розглянути справу.

Яким було здивування захисниці, коли у визначений час у судову залу прийшов зовсім інший працівник прокуратури Дорчинець, який заявив, що  тепер він буде процесуальним прокурором. Щоправда, під час судового засідання надати якісь докази з цього приводу не зміг і Феміда знову ж дала термін йому, щоби вивчити документи та надати  їй належні докази цього чиновника щодо його причетності до ведення цієї справи.

Думається, якби за такі казуси працівники прокуратури платили штраф із власної кишені, то навряд чи вони так би поступали. Однак у нас демократію вони сприймають досить своєрідно.

Зрештою, про подробиці цієї досить резонансної справи читач матиме змогу детальніше ознайомитися найближчим часом.


Антикорупційне агентство

Расскажите об этом своим друзьям
08/07/17 11:38 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
7298 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.