Всі Новини
           

Стажери ознайомлюються з роботою сервісних центрів МВС

Стажери ознайомлюються з роботою сервісних центрів МВС

Протягом року, на території України проходить стажування в сервісних центрах МВС. Закарпатська область не виняток, і наразі ознайомлення з роботою сервісних центрів відбувається в Закарпатській області.

На перших заняттях стажери вже ознайомились з «Професійною етикою» та дізнались, як здійснюється реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів.

Ставши учасниками тренінгу стажери завзято демонстрували ситуації, які можуть виникнути в ході роботи. Під час занять спільно з ментором обговорювали всі свої рольові дії , та спільно знаходили відповіді, на запитання, які з’являлись в ході обговорень.

Стажери сервісних центрів МВС прослухають всі необхідні лекції, які потрібно знати адміністраторам сервісних центрів. Протягом чотирьох тижнів вони проходитимуть практичні заняття в територіальних сервісних центрах МВС після чого, складатимуть іспити за результатами яких, кращі з них отримають сертифікати, з якими зможуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад .

 

 

Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
11/11/16 14:53 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
50723 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.