Всі Новини
           
Дивіться також

ТЮРЕМНЕ КАФЕ НА ВУЛИЦІ ДЖАМБУЛА В УЖГОРОДІ

ТЮРЕМНЕ КАФЕ НА ВУЛИЦІ ДЖАМБУЛА В УЖГОРОДІ

Страшенно був вражений педагог Павло Свистак, відвідавши кафе від «АВС» за словацькими будинками на розі по вулиці Джамбула.

   Серед білого дня на терасі власник наказав, аби всі стільці були на ланцюгах. Дзенькаючи цими кайданами, мусили гоститися всі присутні. Доставити зайвого стільця не можна — ретязі. З приміщення магазину працівниці вільного сідала не дають — господар вижене, мовляв, із роботи. Виявилося, що винен у всьому панічний страх, що стільці можуть вкрасти. А те, що до нього на терасу в «АВС» можуть взагалі перестати ходити люди, власника чомусь не хвилює.  

 Щастить же хай вам у дивному бізнесі на ланцюгах, пане газдо! А ще подивіться по місту, де можна побачити таке неподобство з «цепурами» на стільцях. При всій кримінальній непривабливості Ужгорода, мені, наприклад, не вдається уявити, щоб якийсь суб’єкт на людній вулиці ухватив стілець, біг вдаль і зменшувався до розмірів крапки. Працівники ЗМІ мали би відзняти ужгородський відпочинок на ланцюгах на честь Незалежності. Бо ж декомунізація, здається мені рабу Божому, полягає в тому, щоб зняти з нас ланцюги, а не перейменовувати захланні вулиці зі здичавілими мешканцями в трущобах.

     Василь ТАНАСІЙЧУК
Расскажите об этом своим друзьям
27/07/16 09:36 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91252 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.