Всі Новини
           
 

У Пряшеві закарпатці долучилися до створення Комунікаційної стратегії українсько-словацького співробітництва

У Пряшеві закарпатці долучилися до створення Комунікаційної стратегії українсько-словацького співробітництва

Представники громадських організацій, закладів освіти, медіа та письменники Словаччини та України стали учасниками заключної міжнародної конференції на тему «Словацько-український інформаційний центр». Зустріч відбулася у Пряшеві наприкінці за підтримки Норвезького фінансового інструменту та Уряду Словацької Республіки. Головні партнери проекту: Союз русинів-українців Словацької Республіки та Міжнародна Асоціація Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР».

Вітальним словом  учасників привітав Віце-президент ради Союзу русинів-українців Словацької Республіки Петр Сокол, який наголосив на рівності та схожості між нашими народами та на важливості співпраці між ними.
Петр Сокол
Віце-президент ради Союзу русинів-українців Словацької Республіки 
Конференція важлива для спільного розвитку, оскільки на ній була представлена «Комунікаційна стратегія Українсько-Словацького співробітництва до 2020 року» та інформаційний веб-портал проекту.
Про це розповіла керівник Міжнародної Асоціації Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» Наталія Носа.
 Наталія Носа 
керівник Міжнародної Асоціації Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» 
Заступник голови Союзу русинів-українців Словацької Республіки Ян Тілнак, представив результати проекту «Словацько-український інформаційний центр», розповів про важливість реалізації проектних завдань. 
Ян Тілнак 
заступник голови Союзу русинів-українців Словацької Республіки
Важливим чинником також є участь у проекті Закарпаття, оскільки саме наша область є лідерос серед інших областей України в сфері проектного менеджменту.
Тож Наталія Носа запропоновала майбутній проект, який дозволить створювати якісний інформаційний медіа контент по обидва боки кордону.
 
Наталія Носа 
керівник Міжнародної Асоціації Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» 
Владімір Бенч, директор Регіонального відділення Дослідного центру словацької асоціації зовнішньої політики в м.Пряшів, представив комунікаційну стратегію, а саме її основні цілі та проблеми на вирішення яких вона є орієнтована.
 Владімір Бенч
 директор Регіонального відділення Дослідного центру словацької асоціації зовнішньої політики в м.Пряшів
Також йшлося  про плюси та мінуси роботи словацьких засобів масової інформації,  кризові моменти, які переживає Євросоюз та на проблеми, які створює кордон між Словацькою Республікою та Україною через брак спілкування між громадянами обох країн.
Йосиф Воок
Голова Регіональної ради Союзу русинів-українців Словацької Республіки в м.Кошице
 На завершення заходу та за підсумком спільних міжнародних конференцій що відбувались у м.Ужгороді м.Пряшеві, учасниками проекту було прийняте Спільне комюніке щодо необхідних заходів спрямованих на ефективну словацько-українську співпрацю на прикордонних територіях обох країн.
Заключними словами завершили конференцію Павол Богдан, Директор Міжнародної Асоціації «МАІРР» Вадим Пилипенко та Наталія Носа.
Загалом же стратегія має послужити орієнтиром, порадником та інформаційним ресурсом для нинішніх, майбутніх суб’єктів транскордонного співробітництва, між Закарпатською областю України та Пряшівським і Кошицьким самоврядними краями Словацької Республіки. 

Расскажите об этом своим друзьям
12/05/17 15:56 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
6791 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.