Всі Новини
           
Дивіться також

В ІТАЛІЇ ВИТАЄ БІЛЬШЕ СЛОВ’ЯНСЬКОГО ДУХУ, НІЖ… ІТАЛІЙСЬКОГО

В ІТАЛІЇ ВИТАЄ БІЛЬШЕ СЛОВ’ЯНСЬКОГО ДУХУ, НІЖ… ІТАЛІЙСЬКОГО

Не знаю яка в цьому причина, але це дійсно так. Напевно тому, що в трудовий прошарок активного населення влилося занадто багато українців, росіян, білорусів. Пріоритет, звісно, за нашим «елементом» із усіх областей України. Живуть вони там роками, цілком адаптувалися. Тому дехто з них прочув про мої невеликі успіхи в інформаційно-хвильовій терапії стосовно лікування розмаїтих недуг і вмінні поправляти ще важчі проблеми — психологічного характеру — то й запросили мене туди за свій рахунок. Бо живу, як усі, нижче середнього рівня, і своє щастя бачу не в копійці, а щоб по-християнському допомогти людям.

 На мікроавтобусі без особливих пригод дістався до міста Ізола, що знаходиться не так далеко від Риму. До речі, він є батьківщиною філософа Цицерона. Радо сфотографувався пізніше коло його пам’ятника. Приязно прийняла мене наша українська родина, яка проживає досить давно на італійських теренах. Серед них — молода жінка Калина, котра не так давно з успіхом закінчила Римську консерваторію. Співачка. Опріч усього, вони запропонували для мене строкату значну культурну програму. Часто ходили Ізолою — привітним гарним містечком із чисельними старими церквами і доглянутими замками. Трохи подивувало, що фактично відсутні були тротуари. Мені пояснили причину цього: майже всі жителі в основному пересуваються на найменші відстані на автівках.

 Грунти скрізь приблизно, як у наших Карпатах, але значно більше кам’янисті. Ростуть бамбук, пальми, дуже багато оливкових гаїв приватного плану. Інші дерева, як патики — високі, сухі. Озера багаті на живність — качки, ондатри, повно риби. Явно браконьєрство, як у нас, не поширене. Біля водойм здебільше культурно відпочивають, нема сміття, слідів від багать. Все чисто.

 В усіх кафе надзвичайно смачні кава, капучіно, приготовлені без «туфти», без фанатичного бахання українського характеру — за всяку ціну нажитися на довірливому споживачеві.

  Улюблене заняття італійців — дуже швидка їзда на авто дивно рівними дорогами.  А головні козирі Італії — прекрасна розмаїта їжа і рівний здоровий клімат. До Адріатичного моря від Ізоли всього 100 кілометрів. Побували ми і там. Біженців мало. За всі десять днів лише раз бачив. Індійців. І то невелику групу.             Зрештою, мене більше медицина цікавила. Та скажу, що стосовно психологічних, терапевтичних, гомеопатичних можливостей наша народна медицина на півтора десятки років випереджає їх напрацювання. Ми ж звикли лікувати «з нічого», без зайвих екранів і приладів. Тільки сама матінка Природа приходила нам на допомогу, а не медичні постулати, втоплені в хитромудрій термінології. Я вразив попередньо українських італійців зніманням стресів через телефон, чим їх надзвичайно привабив. На місці ще швидше остаточно привів пацієнтів до відмінного стану в здоров’ї і повному знятті негативного тонусу.   До них підходив у гості по ходу мого перебування   знайомий італійський науковець із технічно сфери. Він кілька років в різних медичних установах лікував суглоби лівої руки і постійний головний біль. Вже за два сеанси лише з допомогою інформаційно-хвильової терапії без жодних, ясна річ, приладів все нездужання повністю щезло. Він був у величезному радісному потрясінні. І останнім часом зателефонував, що досі його стан хороший. Більшої нагороди за мою працю мені не потрібно.

 Базари в Італії дешеві. За рахунок посилок, які відправляють через перевізників, наші виграють. Хоча зарплати в цілому невисокі. В середньому десь 800 євро. Хоча харчування переважно забезпечує роботодавець.

 Був у Римі. Відвідав Ватикан. Але враження, що туди йдуть в основному не молитися, перейматися теологічними та духовними потребами, а просто-на-просто по-туристичному «відмітитися» за принципом: «Тут був ім’ярек…» Велике враження від руїн Колізею. В іншому вбачаю подібність Риму до багатьох головних міст світу в тому, що домінує в архітектурі та інших характерних міських рисах дух слов’яно-арійської раси.

 Міського транспорту мало. Римляни теж віддають перевагу власним машинам і скутерам.

 Співаки, музиканти теж зверталися за психологічною допомогою. Також вражалися, що все проблемне щодо здоров’я легко знімається просто так, без жодних медичних апаратів. Тож народна карпатська медицина одна з найліпших у світі.

 А слов’янський дух таки витає в Італії. Через те, може, вона нам і незмінно близька.

     Михайло ЮРИК

Расскажите об этом своим друзьям
05/06/16 16:35 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
89673 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.