Всі Новини
           
 

Відтепер пройти пробне ЗНО можна онлайн та безкоштовно (ВІДЕО)

Все завдяки сайту znonaizi.com автором є виходець з Ужгорода, студент Київського національний університет імені Тараса Шевченка Юрій Ландовський.

Як відомо, реєстрація на пробне ЗНО, під час якого абітурієнти мають змогу виконати відповідні завдання та ознайомитись з процедурою тестування, завершилася ще у січні. Проте якщо Ви не встигли взяти у ньому участь з якихось причин, у Вас з’явилась така нагода. І на відміну від державного пробного ЗНО, безкоштовно і навіть не виходячи з власного дому!


Все завдяки сайту znonaizi.com автором є виходець з Ужгорода, студент Київського національний університет імені Тараса Шевченка Юрій Ландовський.

«Якщо у двох словах, то “ЗНОНАІЗІ” – це пробне ЗНО онлайн та безкоштовно», – розповідає Юрій.


ЗНОНАІЗІ стане у нагоді всім випускникам шкіл – майбутнім абітурієнтам. Адже на сайті зібрано тести зі збірників, перетворені у формат ЗНО з усіх предметів, які підлягають атестації. База завдань постійно оновлюється. На сторінці кожного предмету рандомно генеруються завдання у тій кількості, у якій вони зустрічаються на тестуванні. Методика спрямована на якісне виявлення прогалин у знаннях учнів.


Ідея створення даного ресурсу спала мені на думку, коли я сам готувався до вступу. І будучи вже студентом я все ж вирішив повернутися до цієї ідеї і втілити її у життя. І тепер я можу презентувати ЗНОНАІЗІ znonaizi.com всім, хто готується до вступу.

 


Расскажите об этом своим друзьям
09/03/18 08:21 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
6645 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.