Всі Новини
           

Заробітної плати у 140 тисяч гривень Пацкану виявилося замало – вимагає більше 300 тисяч

Заробітної плати у 140 тисяч гривень Пацкану виявилося замало – вимагає більше 300 тисяч

На превеликий жаль, всім уже давно відомо, що зірвати чи то скасувати сесію у Хустській районній раді дуже просто. Не став винятком і початок 2017 року. Перша сесія цьогоріч, яка була запланована на 23 лютого, так і не відбулася. Виникає питання: чому? Про сьому (скасовану) сесію Хустської районної ради нам вдалося взяти інтерв’ю у депутата Хустської районної ради 7-го скликання, голови фракції «Радикальної Партії Олега Ляшка» Дмитра Миколайовича Величка, який розповів про те, чому саме не відбулася сесія.

- Дмитро Миколайович, 23 лютого 2017 року мало відбутися засідання сьомої сесії Хустської районної ради. Яка причина його скасування?

 Перш за все хотів би зауважити, що будь - яка ситуація має дві сторони медалі, як і випадок про який Ви говорите. Офіційно голова районної ради Пацкан О. М. заявляє про скасування сесії у зв'язку із не підготовкою та не поданням відповідних матеріалів до Хустської районної ради Хустською адміністрацією. Тут хотів би запевнити всіх у протилежному, бо ж така ситуація не відповідає дійсності. Підтвердженням чого є розміщення відповідних проектів рішень з питань, включених до порядку денного, на сайті районної ради задовго до дня проведення сесії. Тож сесія мала відбутися. По крайній мірі з розглядом цих питань. Крім цього, 17 лютого, тобто за три дні до скасування сесії, адміністрацією були надіслані і інші матеріали для включення до порядку денного, зокрема, бюджетні питання, з яких - заробітна плата працівникам дотаційних сільрад, працівникам освіти (крім педагогів), програми по соціальному захисту, підтримки військових, прикордонників та ряд інших важливих питань з тим, щоби рада внесла свої пропозиції. Однак, голова ради жодних пропозицій не надав, а лише тихенько скасував сесію, навіть не зібравши попередньо президію та депутатські комісії. Насправді проблема криється в іншому. Проблема у меркантильності та жадібності цієї особистості. 
Що Ви маєте на увазі?

 Дивіться. У грудні місяці депутати Хустської районної ради прийняли рішення "Про районний бюджет на 2017 рік" за яким профінансували апарат районної ради для забезпечення виплати заробітної плати у розмірі майже 1 300 000 гривень, на штат працівників у кількості 17 чоловік, з яких фактично працює тільки 13 чоловік, оскільки інші посади є вакантними. Таким чином, шляхом не складних підрахунків бачимо, що фонд заробітної плати на одного працівника на рік складає майже 100 000 грн., із середньою заробітною платою більше 8000 тисяч гривень на місяць. Як на мене - це достойна заробітна плата в умовах сьогодення, коли працівники освіти, медицини та інших галузей мають набагато менші доходи. Я вже не кажу про пенсії та інші види допомог. Однак, голові Хустської районної ради цього виявилося замало і він звернувся до Хустської адміністрації з клопотанням про довиділення коштів на забезпечення заробітної плати ще на 1 500 000 грн. Тобто, у разі відповідного довиділення середня заробітна плата складала б близько 20 000 тисяч гривень. Зрозуміло, що на такий дурнуватий крок адміністрація піти не могла та й не мала жодного права. Потім з ради пішли інші розрахунки на 900 000 гривень, далі на 600 000 грн. Однак, адміністрація зупинилася на сумі у 140 000 гривень з тим, щоб у голови районної ради була можливість підняти заробітну плату собі, своєму заступнику та керівнику апарату, як керівникам установи. Але такий хід подій, напевно, не влаштував Пацкана Олександра Михайловича, у зв'язку з чим і було скасовано сесію.

 Дмитро Миколайович, громадськості буде дуже цікаво дізнатися, за яку таку пророблену роботу, на Вашу думку, та заслуги має виплачуватися така «космічна сума»?

 Мені, якщо чесно, і самому цікаво почути відповідь на це запитання від шановного голови ради. Цікаво з чого він виходив при проведенні таких розрахунків для дофінансування виплати заробітної плати. Це при тому, що його річна заробітна плата за 2016 рік і так склала біля 140 тисяч гривень, як і заступника. Порівнюючи доходи голови ради та своєї дружини, яка працює вчителем, отримує дохід чи не у три рази менший і при цьому робить роботи у три рази більше за нього, у мене виникає тільки подив та нерозуміння те, як можна бути таким безсоромним. І це в той час, коли наш район не дофінансовано на забезпечення виплати заробітної плати по освіті (крім вчителів) на 22 мільйони гривень. 

- Дмитро Миколайович, в районі часто лунає тема про те, що голова районної ради піддається тиску окремих осіб. Це правда? Як Ви гадаєте? 

Не знаю кому, чи чому він там піддається. Однак скажу тільки одне - людина, яка вміє аналізувати, опрацьовувати інформацію, яка має власну, обґрунтовану думку, хоче працювати, вчитися, рости і досягати певних результатів, - ніколи не прийматиме таких дурнуватих та ганебних рішень, тим більше неодноразово. 

- Дякуємо Вам, що не відмовились відповісти на наші запитання та приділили нам свій час. Можливо, у Вас є бажання щось сказати від себе особисто? 

Користуючись нагодою, хотів би звернутися до тих людей, кого безпосередньо зачіпають та на чию репутацію впливають такі недалекоглядні та примітивні рішення голови Хустської районної ради Пацкана Олександра Михайловича, нагадавши їм слова одного з наймудріших царів - Соломона: " І ЦЕ ТЕЖ МИНЕ...".

Расскажите об этом своим друзьям
06/03/17 14:08 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
14687 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.