Всі Новини
           

Глазков програв американцеві бій за титул чемпіона світу

Глазков програв американцеві бій за титул чемпіона світу

Український боксер В'ячеслав Глазков програв бій за титул чемпіона світу своєму супротивнику американцеві Чарльзу Мартіну. У третьому раунді суддя зафіксував технічний нокаут Глазкова.

 Поєдинок, розрахований на 12 раундів, відбувся в Нью-Йорку. Глазков програв бій Мартіну в третьому раунді технічним нокаутом. Український боксер не зміг продовжити участь в поєдинку через травму ноги.

 Таким чином, Мартін отримав титул чемпіона світу за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF) у суперважкій вазі. Він був вакантним після того, як пояс відібрали у Тайсона Ф'юрі через його відмову від поєдинку з обов'язковим претендентом на титул Глазковим.

 Володарем пояса став 29-літній Чарльз Мартін, на рахунку якого тепер 23 перемоги, одна нічия і жодної поразки. За плечима у Глазкова після поєдинку - 21 перемога, 1 поразка і 1 нічия.

Расскажите об этом своим друзьям
17/01/16 11:08 | Категорія:Спорт
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
50749 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.