Всі Новини
           
Дивіться також
 

Художня гімнастика сьогодні є массовим видом спорту

Художня  гімнастика сьогодні є массовим видом спорту

У червні цього року в місті Ужгороді регіональною федерацією художної гімнастики в Закарпатській області проведено завершальні щорічні змагання між молодими спортсменками. Гімнастика набула неабиякої популярності в обласному центрі завдяки плідній праці відомих у краї спортивних тренерів.

 Також вона популярна завдяки її доступності. Разом зі складними та надскладними вправами, які є в сучасній спортивній гімнастиці, в ній є і багато найрізноманітніших простих вправ доступних будь якій людині незалежно від віку чи статі. Важко переоцінити значення гімнастики, достатньо сказати, що  цей вид спорту зявився ще у древніх греків у 8ст. до нашої ери і додав неабиякої популярності в наш час.

 Молоді спортсменки наполегливо змагалися у різних вправах, найкращі ж були нагороджені спортивними медалями та грамотами. Суддівська колегія була представлена головою правління зі художноі гімнастики майстром спорту СРСР Оленою Марченко, тренером Левченко Надією та методистом зі спортивно-оздоровчої роботи Даценко Наталією.

 Художня  гімнастика сьогодні є массовим видом спорту, цікава та близька молоді Невичерпна кількість постійно нових вправ роблять її популярною та заманливою. Безперервне просунення вперед в спортивній техніці, вивчення все нових і нових вправ, перемога над невдачами і досягнення успіхів, - все це зміцнює волю, виховує сильні риси характеру.

Расскажите об этом своим друзьям
01/07/17 11:50 | Категорія:Спорт
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
65583 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.