Всі Новини
           

Юні екстримали Тячівщини змагались з техніки пішохідного туризму

Юні екстримали Тячівщини змагались з техніки пішохідного туризму

21 січня в спортзалі Буштинської гімназії-інтернат відбулися традиційні IV районні змагання з техніки пішохідного туризму «Різдвяні перегони – 2015» пройшли.


Відбувся захід за активного сприяння управління освіти, районного Центру дитячої та юнацької творчості, сектору молоді та спорту державної адміністрації, а також клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа…».

Участь у спортивні боротьбі прийняли 6 команд, зокрема три команди з Буштина, і по одній з Тячева, Солотвина та Вонігова. В цілому свою майстерність в такому складному та екстремальному виді спорту продемонстрували близько 30 учасників, які є вихованцями шкільних туристичних гуртків а також клубу альпінізму та скелелазіння «Не межа…».

Протягом кількох годин юні спортсмени подолали 6 етапів смуги перешкод: навісна переправа по мотузці в паралелі, навісна переправа, траверс умовного схилу, подолання умовної колоди, купини і вертикальний маятник. Учні долали перешкоди з особливою витримкою та наполегливістю, прикладаючи максимум зусиль, щоб не підвести команду та проявити себе якнайкраще.

За підсумками змагань у командному заліку третє місце посіла команда Буштинської гімназії-інтернат «Воля», друге місце зайняла команда Буштинської гімназії-інтерант «Не межа…», а перше місце з найкращим результатом виборола команда Закарпатського центру туризму «Не межа…». В особистому заліку третє місце здобула Орсаг Ганна, другий результат показала Ігнат Тетяна і заслужену перемогу завоювла Фречко Анастасія, повідомляє прес-слкжбаТячівської райдержадміністрації .

Tyachiv  News       

Расскажите об этом своим друзьям
22/01/15 10:18 | Категорія:Спорт
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
60826 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.