Всі Новини
           
 

ОЛЕНА МАРЧЕНКО З УСПІХОМ ПРОВЕЛА ВІДКРИТИЙ ТУРНІР «САКУРА ЗАКАРПАТТЯ» (Відео)

ОЛЕНА МАРЧЕНКО З УСПІХОМ ПРОВЕЛА ВІДКРИТИЙ ТУРНІР «САКУРА ЗАКАРПАТТЯ» (Відео)

Пані Олена очолює регіональну Федерацію з художньої гімнастики в Закарпатській області. Весняний турнір «Сакура Закарпаття» і зимовий «Срібна леді» — головні змагання її осередку. Нинішній турнір уже 17-й. Раді цій стабільності і голова Федерації та майстер спорту Радянського Союзу з художньої гімнастики Олена Валеріївна Марченко, і суддя національної категорії з Рівного Наталія Шельчук, про що вони сказали нам перед початком у спорткомплексі «Юність».

 В турнірі «Сакура Закарпаття» взяли участь і представниці з Рівного та Хмельницького. З ключових учасниць, скажімо, Віолетта Марченко має 12 років від часу народження, а взагалі займається цим видом елегантного спорту з чотирилітнього віку. А Марійці Сирко наразі шістнадцять, а займається три роки. Крім них, на змаганнях були широко представлені й маленькі дівчатка багатьох вікових категорій.

—Для виховання духу колективізму в Федерації, — розповідає О.Марченко, — проводяться різні торжества, скромні відзначення днів народження, загальновизнаних офіційних свят тощо. Оскільки двох великих турнірів на рік замало для стрункої результативної спортивної роботи, постійного змагального духу в серцях підопічних — то час від часу культивуємо й внутрішні секційні змагання. Діти наші — герої, пристрасно займаються, попри те, що дуже завантажені в школі. Ми це чудово розуміємо. Але  перед змаганнями все ж вони отримують домашні завдання для ліпшого відпрацювання певних вправ і в основному виконують їх сумлінно. В цілому, що є дуже позитивним, діти з наших секцій менше хворіють, адже мають сильний імунітет.

 Крім регіональної Федерації, серед організаторів 17-го турніру — Закарпатське обласне відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Закарпатське обласне відділення НОК України.  З матеріальним забезпеченням допомогли ТЦ «Дастор» і згуртований батьківський комітет.

 Зірками змагань, безперечно, були Віолетта Марченко, Олександра Плеша. Остання викликала палкі оплески при виконанні показового виступу у вправах без предметів. Перед підбиттям підсумків дві веселі тітоньки Веселинка та Сміщинка провели зі спортсменками гомінку розважальну програму з конкурсами і естафетами. Далі пройшов заключний парад і нагородження переможців, у якому взяв участь представник облпрофради Владислав Кушнірчук. Відзнаки діставали у вигляді медалей та пакунків із подарунками юні звитяжці, починаючи з 2011 року народження. Це Анна Нодь, Дарина Богдан , Ірина Васько, Емілія Мазута, Даніела Глеба, Катя Свалявчик, Варвара Шевчук, Катерина Маслюк, Олександра Юрченко, Вікторія Хархаліс, Марія Мельник, Анастасія Мельник, Надія Федоренко, Валерія Меланчук, Сандра Данко, Валерія Боднар, Анастасія Хархаліс та інші. Особливої відзнаки удостоїлася наймолодша дівчинка, котра тільки прийшла в прекрасний світ художньої гімнастики, Марійка Надь.

 Приємною була загальна атмосфера спортивної фієсти. 17-й турнір регіональної Федерації художньої гімнастики «Сакура Закарпаття» повністю вдався. З цим щиро вітаємо організаторів, учасників, батьків і всіх гостей турніру.

      Василь ЗУБАЧ

Расскажите об этом своим друзьям
07/04/16 18:31 | Категорія:Спорт
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61201 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.