Всі Новини
           
Дивіться також

ПОВНЕ ФІАСКО ЗАКАРПАТСЬКОГО ФУТБОЛУ

ПОВНЕ ФІАСКО ЗАКАРПАТСЬКОГО ФУТБОЛУ

Слово «фіаско», якщо покопатися в італійській мові, буквально означає «пляшка для вина». Але в даному разі воно означає «цілковиту невдачу, поразку, провал». А від останніх хіба в пляшку не полізеш? Особливо, якщо переживаєш за той гемонський футбол усім серцем.

 Був на одному недавньому матчі закарпатської «Говерли» на першості Прем’єр-ліги України. На мене вкрай негативне враження справила командна гра наших футболістів. Склалося враження, що на полі — рядова команда, яка грає на рівні області. Втім, що можна чекати від «варягів»-заробітчан, починаючи з тренера і закінчуючи гравцями?  Зарплата в них немала, але дух відсутній, мотивацій боротися за Закарпаття нема. Аналізуючи розвиток дитячо-юнацького футболу, це дістає за останнє десятиліття логічне підтвердження. Читаючи місцеві газети, спортивну пресу, поглипуючи на телеекран, не уздриш там закарпатської глибинки і її відносин із рябим м’ячем. Усі натомість навперебій аналізують, звідки і за стільки купили якого футболіста, промахи суддів, але ніде не показується життя конкретної спортивної школи в Міжгір’ї, Тячеві, Іршавському районі в сенсі всього дитячо-юнацького спорту, і, зокрема, футболу. Скільки було, приміром, закуплено м’ячів, форми, чи виділяються певні суми на відрядження, чому часто останнім переймаються тільки батьки юних дарувань? А біда, — без відповіді на ці риторичні загалом питання, — в тому, що ніхто не шукає юні таланти. А вони все ж є! Про це й зараз свідчать імена футболістів із нашого краю, котрі грають на вищому рівні.  Василь Кобин — за «Шахтар», виходець із Міжгір’я Юрій Путраш виступає за «Таврію». Я, як житель Міжгірського району, хочу нагадати факт, що вже другий рік районна збірна не виступає в жодній футбольній лізі. А в минулому році був відсутній і чемпіонат Міжгірщини. Думаю, що президент Федерації футболу Закарпаття, депутат ВР Михайло Ланьо посприяє вирішенню цієї проблеми.

 Ще в недалекому минулому тренер, який знайшов юний талант, постійно мав моральне й матеріальне заохочення. На жаль, на даний час, щоб юний талант почав підвищувати свою майстерність у якихось футбольних клубах, спортивних школах вищої майстерності, — має заплатити певним колам від трьох до п’яти тисяч доларів. Тому таланти й пропадають. Зате число іноземних футболістів на наших полях зростає, як поголів’я опійного маку. На жаль, ця тенденція пре з нашої любимої столиці — Києва, де кожний так званий олігарх хоче зробити собі рекламу на футболі, купуючи «варягів» від футболу, розфітькуючи колосальні кошти, вкрадені від народу — від нас!

 Маю велике прохання до власника ФК «Говерла», аби він уклав кошти в розвиток дитячо-юнацького футбольного клубу в цілому Закарпаття. Можна ж при клубі створити гарну спортивну школу. Вихованці відтак зможуть грати в різних клубах Вітчизни. Це підніме футбол в Україні. Вам — хвала буде від нової держави. Певну кількість здібних можна буде, для самоокупності цього проекту, продавати… Ви ж черпаєте гроші з газової труби, яка належить цьому народу? Чому б не вкласти перші інвестиції в людський спортивний фактор?.. А нашому шановному керівнику області п. Ледиді треба зібрати всіх футбольних фахівців, представників інших видів спорту і виробити програму розвитку дитячо-юнацького спорту, підкріплену на ділі. Ви цим разом із паном Шуфричем залишите слід в історії Закарпаття!

 Є в мене велике прохання і до Віктора Балоги вкладати енну суму в розвиток спорту. Це буде далекоглядним кроком справжнього політика. Кожному ж із них потрібні на майбутнє люди, які працюють з високою потужністю, не хворіючи, на економічний потенціал нашої держави. Як говориться (і не тільки в Міжгір’ї, але й в Межигір’ї): «В здоровому тілі — здоровий дух!»

     Михайло ЮРИК

Расскажите об этом своим друзьям
21/04/16 11:18 | Категорія:Спорт
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61194 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.