Всі Новини
           

Севідов: “З приводу санкцій до Говерли у мене інша інформація”

Севідов: “З приводу санкцій до Говерли у мене інша інформація”

Екс-наставник ужгородської команди Олександр Севідов прокоментував інформацію про погашення боргів в «Говерлі», а також дав свій прогноз щодо долі чемпіонату України.

- В’ячеслав Грозний повідомив, що Говерла ліквідувала заборгованість, і санкції їй більше не загрожують. Що скажете з цього приводу?

– Я читав інтерв’ю В’ячеслава Вікторовича, де він повідомив інформацію про те, що до Говерли санкції застосовуватися не будуть. Можу сказати одне: з приводу санкцій у мене інша інформація! Не хочу коментувати його слова, а то це вже набридла ця вся тема. Звідки у нього така інформація, я не знаю.

- А як справи з вашим боргом?

– Зі мною ніхто не розраховувався. Так що, як думаєте, будуть застосовуватися санкції?

- Ще щось будете робити?

– Ні. Щось робити повинна Говерла. Є закони, яким треба слідувати. Все, що залежить від мене, я вже зробив. Знову коментувати це не бачу сенсу, мої слова вже набили оскому. У правовому полі все вже давно закінчено. У них є право на апеляцію, і зараз вони ним користуються.

– Враховуючи ситуацію в українському футболі, думаю, багато незабаром зіткнуться з такими проблемами. Ви так не вважаєте?

– Можливо, але завжди є якийсь компроміс. Завжди можна йти один одному назустріч. Але, також є «точки неповернення». Якщо обидві сторони хочуть домовитися, вони зможуть це зробити. У нас більшість керівників дуже толерантно до цього підходять. Тому, футболісти і тренери завжди підуть назустріч таким керівникам.

- Як обізнана людина, Ви радите, насамперед, шукати компроміс, а вже потім йти в інстанції?

– Звичайно.

- А як краще поступати футболістам у наших реаліях? Багатьом зараз пропонують переукласти контракти з істотним пониженням зарплати. Або ж варто шукати варіанти за кордоном?

– Тут однозначної рецепту немає. Якщо у футболіста є варіант подальшого працевлаштування, то він 100% ним скористається. Але я, як патріот українського чемпіонату, хочу, щоб наші гравці залишалися в нашому чемпіонаті. Зараз всім важко, як кажуть, від Львова до Луганська. Треба набратися мудрості, терпіння, і перечекати це.

- Зараз непроста ситуація в Металісті. Як вважаєте, якщо клуб не може розрахуватися з Клейтоном Хав’єром, то як вони будуть платити українським гравцям, яких цієї зими підписали?

– Я думаю, ситуація там не така складна, як здається. Такі ситуації з високооплачуваними футболістами траплялися і раніше. З ними важко розраховуватися. А зараз вони підписали гравців, яким потрібно платити в 2,5-3 рази менше. Тому, на мій погляд, бюджет Металіста просто буде зменшений і все.

- Що, по-вашому, чекає український футбол надалі, якщо все так і буде розвиватися в цьому ключі?

– Звичайно, рівень чемпіонату вже впав, і якщо від нас продовжать виїжджати висококласні гравці, він буде продовжувати падати. Чемпіонат повинен бути. Я читав інтерв’ю Андрія Шевченка, де він сказав, що чемпіонат не можна зупиняти. Я з ним згоден. Так, в країні дійсно велике горе, але футбол може стати для людей віддушиною. Це той соціальний проект, який зупиняти не можна.

Олександр Наголюк

 

Расскажите об этом своим друзьям
06/02/15 09:20 | Категорія:Спорт
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
60802 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.