Всі Новини
           
Дивіться також

Ужгородець Євген Прозор — богатир і гармонійна чуйна людина

Ужгородець Євген Прозор — богатир і гармонійна чуйна людина

Пам’ятаю, відкривали дитячий майданчик біля будинку, який у радянський час «охрестили» верховинським хмарочосом — 16-поверхівки на проспекті Свободи в обласному центрі. Вагончики й гойдалки примандрували на раніше не облагороджену територію за фінансового і чисто людського сприяння Євгена Прозора.

 Народився він 1969 року в Ужгороді, став трудовою людиною, приватним підприємцем і знаменитим спортсменом-силачем, свого роду «другим Кротоном» рахманного Закарпаття. Принаймні, якщо хтось сумнівається в його «кротонізмі», «першим Прозором». Назвіть так — ніколи не помилитеся. Думається, що цей прекрасний чоловік обов’язково стане депутатом Ужгородської міської ради по мажоритарному округу, де сам змалку проживає, який об’єднує вулиці Плеханова, Івана Ваша, Бєлінського, Сечені, Заньковецької, а також проспект Свободи. Завжди Прозор притримується свого девізу: «Без обіцянок, а з конкретними ділами!» Останні відомі всім ужгородцям. Наприклад, відроджені дитячий та спортивний майданчики по проспекту Свободи, 26-28, відкритий безкоштовний спортзал для мешканців мікрорайону, що включає в себе вулиці Сечені, Заньковецької та проспект Свободи. Євген Прозор організував та спонсорує дитячу футбольну команду «Проспект», постійний організатор футбольних баталій у дворах. Силач і людина з чуйним полум’яним серцем справжнього батька (виховує двох синів) благодійно поставив сім комплектів дерев’яних меблів для дитсадка №19 та десяти комплектів парт і мольбертів для двадцятого садочка нашого міста, подарував Боздоському парку дитячий атракціон «Будинок на курячій ніжці», розпочав повну реконструкцію цього парку. Показово, що людина працює на дітей — наше майбуття, а не відкупляється за свої срібняки від непоправних життєвих гріхів від церковної номенклатури. Цей факт дає надію на відродження гордого слов’янина на наших землях, де колись мало було ницих рабів і дегенератів. А зараз вони дивляться на нас із багатьох передвиборчих листівок.

...13-та річниця незалежності України. На площі Духновича перед обласним українським музично-драматичним театром за сприяння Федерації бодибілдінгу та пауерліфтингу й Ужгородської міської ради крайові силачі двигали штангу, тягали джипи на канатах, носили на відстань масивні металеві валізи. І переможцем першого турніру «Карпатський ведмідь» став саме Євген Прозор. Йому програли навіть могутні Сергій Олеоленко та Іван Григоровський.

 І таких змагань уже за дужою спиною бізнесмена і мецената накопичилося дуже багато. Ще дитиною він зрозумів, що без спорту не досягти значних успіхів у житті, не стати гармонійним чоловіком, лицарем тіла й духу. В школі Женя  брав участь у змаганнях  на кубок “Шкіряного  м’яча”. А потім зачарували силові види спорту. Громада яскравих кубків, «зароблених потом»,  свідчать про його постійні успіхи. Найціннішою вважає відзнаку за перемогу на першість міста з пауерліфтингу. Там Євген Прозор підняв у становій тязі грандіозну вагу — 320 кілограмів, став абсолютним чемпіоном Ужгорода всіх часів.

—Попри спортивні захоплення, — говорить пан Євген, — займаюся меценатською діяльністю, відкриваю спортзали, майданчики, організовую змагання, щоб наша молодь несла по світу горде звання ужгородця, а не потрапляла в сіті наркоманії, алкоголізму, нездорових захоплень, не призводила цим до занепаду свою націю.

…Відкрив спортзал Євген Прозор, якого в народі ніжно прозивають Трактором, і в підвалі будинку на проспекті Свободи, 20, куди в дитинстві ходив сам. Молодь тренується тут і забула про дурниці, пов’язані з марним витрачанням часу.

—Проспект Свободи, — вважає відомий спортсмен і тренер Віктор Болонкін, якому Є.Прозор допомагає облаштувати спортзал для занять єдиноборствами, —  матиме  освітлені, з охайними спортивними майданчиками  затишні двори, коли інтереси Проспекту та інших вулиць лобіюватиме на всіх рівнях  Євген Ігоревич Прозор.

…Безперечно, що,  в разі його обрання, людина слова Є.Прозор учинить задумане. А в планах — завершити реконструкцію Боздоського парку та почати відродження занедбаного парку імені Горького, встановити нові дитячі та спортивні майданчики на теренах Ужгорода, сприяти проведенню культурних заходів, які принесуть ширше міжнародне визнання нашому місту з тисячолітньою колоритною історією тощо.

 

Василь ЗУБАЧ


Расскажите об этом своим друзьям
06/04/16 13:17 | Категорія:Спорт
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61165 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.