Всі Новини
           
 

Журналістки-волейболістки Закарпаття – у п’ятірці кращих на турнірі в Словаччині. Фоторепортаж (відео)

Журналістки-волейболістки Закарпаття – у п’ятірці кращих на турнірі в Словаччині. Фоторепортаж (відео)

У селі Петровце (окрес Собранце Кошицького краю Словаччини) у вівторок, 5 липня, пройшов Міжнародний жіночий волейбольний турнір на Кубок старост.

Трохи історії

Старости словацьких сіл прикордонного з Закарпаттям району Собранце (район словацькою – окрес. Авт.) розуміють, що спільно вони можуть зробити для своїх населених пунктів набагато більше, ніж поодинці. З цією метою керівники 12 місцевих сіл вирішили утворити Асоціацію, яку ось уже багато років очолює староста с. Петровце Павол Томчо. Діючи в загальних інтересах, Асоціація успішно вирішує цілий ряд питань не тільки соціально-економічного плану, а й культурного, спортивного і т.д.

Ця тема цілком заслуговує окремої грунтовної розповіді, тут же ми згадаємо тільки один аспект. 14 років тому був заснований жіночий волейбольний турнір на Кубок старост. Змагання традиційно проводяться на День святих Кирила і Мефодія. І якщо в більшості слов’янських країн це свято відзначають 24 травня, то в Словаччині і Чехії – 5 липня. Більш того, Кирило і Мефодій вважаються святими покровителями Словаччини і Чехії, їх тут дуже шанують, а день 5 липня в обох країнах є державним святом.

У 2011 році волейбольний турнір на Кубок старост став міжнародним – з ініціативи Європейського медіа-центру (м. Ужгород Закарпатської області України) в змаганнях взяла участь і команда журналісток нашого краю. В цьому році до учасниць додалася і команда одного з сіл Польщі. За словами Павола Томчо, в майбутньому вони будуть раді бачити на турнірі й сільські волейбольні команди з Угорщини та Румунії.

Турнір

Перед початком змагання його учасники і глядачі хвилиною мовчання пом’янули відомого закарпатського журналіста Миколу Кошуту – керівника Європейського медіа-центру, який був ініціатором участі в турнірі української команди і помер буквально два з половиною тижні тому. Власне, пам’яті Миколи Кошути і був присвячений турнір цього року.

Участь брали шість команд: словацьких сіл Петровце, Крчава, Коромля, Прекопа, а також із Закарпаття та Польщі. Але не тільки волейбольними пристрастями був наповнений цей день Разом з командою із Закарпаття приїхав і вокальний ансамбль «Арніка» Ужгородського районного Будинку культури (керівник і ансамблю, і Будинку культури – Леся Дубенко), а з командою з Польщі – цілий вокально-інструментально-хореографічний колектив.

petr_75 petr_08 petr_09 petr_11 Втім, спорт і мистецтво були нероздільні. По-перше, частина вокалісток обох країн були задіяні і в якості волейболісток. А по-друге, пісні й мелодії звучали і до початку змагань, і під час, і ще довго – після …

petr_05 petr_46 petr_031 petr_28 petr_07 petr_32 petr_64 petr_60

Що стосується власне спортивних результатів, то вони такі. Турнір проходив за системою «кожен з кожним», і першою була команда села Крчава, яка обіграла всіх своїх суперників. На другому місці – Прекопа, на третьому – Коромля, на четвертому – Петровце, п’ятими були волейболістки Закарпаття, шостими – дебютантки змагань з Польщі.

petr_61

Щодо «неспортивних» – вище всяких похвал були бограч, шпекачки, курчата-гриль і все інше, чим безкоштовно пригощали і учасників змагань, і всіх уболівальників.

petr_30 petr_41 petr_51 А що стосується всього іншого – величезне спасибі старості села Петровце Паволу Томчо, який щорічно дарує нам це прекрасне і неповторне спортивно-розважальне Свято!

petr_42 Окрема вдячність нашому давньому і доброму другові Вільяму Чічваку – керівнику розташованого тут же, в Петровце, соціально-реабілітаційного центру «Resocia», який допоміг в організації приїзду на турнір команди Закарпаття.

VIL-011

Володимир Кривошапко korzonews.info

Фото Костянтина Черк ая

petr_03 petr_04 petr_11 petr_02 petr_12 petr_13 petr_14 petr_16 petr_15 petr_01 petr_17 petr_23

petr_39 petr_22 petr_18 petr_25 petr_24 petr_26 petr_35 petr_44 petr_45 petr_37 petr_36 petr_29 petr_34 petr_38   petr_40 petr_33 petr_31 petr_32 petr_43 petr_48 petr_50 petr_49 petr_65 petr_59 petr_09 petr_21 petr_20 petr_27 petr_28 petr_52 petr_47 petr_53 petr_54 petr_55 petr_56 petr_57 petr_58 petr_60 petr_62 petr_64 petr_63 petr_66 petr_67 petr_73 petr_71 petr_70 petr_69 korzonews.info

Расскажите об этом своим друзьям
07/07/16 09:52 | Категорія:Спорт
Коментарі (1)

08/07/16 15:12
Василь Бедзір

Класні фото, як і репортаж у цілому. Заголовок, правда, викликає легке здивування, адже "наші в "ятірці кращих" - це лише п"яте місце з шести можливих... Але це не біда. Аванс на майбутнє!

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61170 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.