Всі Новини
           

«Таємничий РЕМБО» Євген Стефанович Молнар – Звідки взявся, хто такий і хто його кришує?

«Таємничий РЕМБО» Євген Стефанович Молнар – Звідки взявся, хто  такий і хто його кришує?

Євген Молнар народився 20 липня 1989р. м. Ужгород, (адреса проживання м. Ужгород, вул. Українська, 18/13) у неблагополучній сім`ї.

Після закінчення загальноосвітньої середньої школи №11, у 2007р. поступив до Київської Національної Академії Внутрішніх Справ України, де отримав звання лейтенант міліції та розпочав свою службу в складі патрульного взводу міста Ужгорода. Як результат – був звільнений із ганьбою з лав правоохоронних органів держави. Хочеться довести до загалу саме тіньову сторону «героя-тітушки», який нехтує людяністю, не рахується з людською мораллю та прикривається у своїй злочинній діяльності чиновниками у «великих погонах» й порушує безкарно закон.

Всі свої юні роки проживав у скруті, постійних знущаннях, приниженнях та злиднях. Таким чином у нього сформувалися такі якості, як  потяг до отримання легкої наживи будь-яким способом, жага до легких грошей перемагає над людською совістю та підхалимство за ради отримання вигоди. Шляхом обману, лицемірством та знущанням над слабшими «наш герой» прокладає собі шлях в життя, нехтуючи всіма людськими принципами.

Євген Молнар характеризується, як особа у якої порушена психіка на фоні особистих комплексів та неповноцінностей, як у мужчини. Останній, регулярними інтригами, обманом та «доносом» на колег, намагався прокладати собі шлях по службовій драбині в органах внутрішніх справ Закарпатської області – юнак дуже хотів керувати. Такі риси характеру прямо суперечать взірцю працівника правоохоронних органів, тому його з ганьбою було звільнено з лав органів внутрішніх справ України. Слід наголосити, що Молнар Є.С. неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, як підозрюваний у вчиненні ряду злочинів проти здоров’я молоді м. Ужгорода, дані злочини вчинялися ним в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Так, 23-го вересня 2012 року о 03:50 біля дискотеки «Вайпер», що в м. Ужгород по вул. Минайській, гр. Молнар Євген Стефанович в стані важкого алкогольного та наркотичного сп’яніння, шляхом пострілів з пістолету травматичної дії в спину, наніс юнаку Муралевичу Станіславу Миколаєвичу тілесні ушкодження (кримінальна справа №07011312012000841002 від 22.10.2012р.). Виникає логічне запитання: «Чому цей борець за права людей, стріляє беззахисному юнаку саме у спину …?». За вказаний злочин його було звільнено з органів внутрішніх справ.

   Опинившись «на вулиці», після ганебного звільнення з органів, Євген Стеффанович Молнар розпочав себе рекламувати, як спортсмен, активіст та борець із несправедливістю, яку вчиняли в Україні «Регіонали». На фоні політичних змін держави, що мали місце в кінці 2013 року та початку 2014 року «Революції гідності», пан Молнар активно проявляв себе, як крикун, брехун та нібито ідейний патріот, який вболіває за країну та призиває переслідувати ставлеників Януковича і його свити. Хоча сам від них же потаємно і брав гроші на власні потреби, а офіційно у ЗМІ кричав, що це злочинна влада і штучно робив вигляд піар-боротьби. Як наслідок, його продажна душа «Іюди» була винагороджена збоку саме тих з ким він нібито демонстративно боровся – «Регіоналів», які Молнара Є. подали від себе «Опозиційного блоку» на вибори в 2015 році у місцеві та обласні ради. 

                                              

Слід зазначити, що «Таємничий РЕМБО» не тільки клявся за гроші очільникам політичних сил, а й не цурався просити гроші у духовенства краю. Так, шляхом брехливих обіцянок та клятви у вірі та правді Церкві, увійшов у довіру до ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, Уповноваженого Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки, професора архімандрита Віктора (Бедь) за рахунок чого і став викладачем канонічного права у вказаному вище вузі. Мимоволі виникає питання: « Що ж може навчити ТІТУШКА майбутніх священників ???». Саме Віктор Бедь розпочав фінансово допомагати Євгену Молнару надіючись на те, що молода особа є щирою та безкорисливою. 

Але як виявилося з часом, прихильність і віра Є.Молнара базувалася винятково на особистому фінансовому збагаченні та переслідуванні корисливих цілей, а апетити стрімко зростали. Таким чином «Наш Іуда» при отриманні більш цікавої пропозиції - продав свого духовного настоятеля за «тридцять срібників».

 Покупцем  став «новий БОСС» - Віктор Феєр (екс-очільник «Партії регіонів» м. Ужгорода), який при каденції мера Погорєлова В.В. був депутатом Ужгородської міської ради. За підтримки нового «Папіка», Євгена Молнара було введено до Виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Така протекція була спрямована винятково на регулярні зриви роботи сесій міськради, яку пан Молнар успішно реалізовував шляхом залучення співробітників охоронної фірми «СБМ (Служба Беспеки Молнара) та юридично-детективного товариства «Панкратіон»», де він був керівником.

Дані юридичні організації під виглядом влаштування на роботу, підбирали осіб спортивної зовнішності, так званих «тітушок», з метою залякування  чиновників  та депутатів міської ради шляхом фізичної розправи та знищенням майна,  під час ухвалювання  важливих рішень на сесіях міськради. Такі дії в першу чергу застосовувалися при виділенні земельних ділянок,  нерухомості, при погодженні дозвільної документації тощо. Залякані фізичною розправою депутати,  змушені були приймати такі рішення, які  вигідні були винятково покровителям «головного тітушки краю». «Наш герой» – Є.Молнар, отримував фінансову винагороду у розмірі копійчаних дивідендів та мав обіцянки кар’єрного росту по чиновницькій драбині. Жага до влади та хвора манія фінансового збагачення, затьмарювала очі продажному лицеміру. Але вірою і правдою Євген Молнар служив Віктору Феєру не довго. Користуючись своїм продажним досвідом, «герой-тітушка» знову пере продався, як повія, вже новому керманичу – Нікогосяну Андраніку голові спілки вірменів Закарпаття. 

Потрібно наголосити на тому факті, що саме «Наш герой-повія» практично оббіг всіх впливових осіб краю, яким пропонував свої послуги у якості організації масових заворушень, нанесенні тілесних ушкоджень, та пошкодженні майна. Євген Молнар намагався будь-яким шляхом виманити хоча б, якісь копійки на власні потреби та показатися, як хоробрий, вольовий та духовитий персонаж. Хоча його життєвий шлях прямо суперечить цьому!

Журналістське розслідування триває …

 

Расскажите об этом своим друзьям
28/10/17 10:45
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87524 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.