Всі Новини
           
 

Очільник краю зустрівся з журналістами

Очільник краю зустрівся з журналістами

Сьогодні, 17 січня на прес-конференції для закарпатських журналістів, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида розповів про пріоритети в діяльності обласної влади в 2012 році.

В 2012 році, як повідомив очільник краю, пріоритетними завданнями обласної влади стануть забезпечення населенням якісною питною водою та організація переробки твердих побутових відходів.

«В цьому році нашими пріоритетами є якісна питна вода. Це цілком логічно, бо вода – це здоров’я. А також серйозна робота по полігону твердих побутових відходів та боротьбі зі сміттям. Безумовно, проводитимуться роботи по розчищенню річок та висадці дерев біля доріг», – сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, Олександр Ледида повідомив медійників, що до кінця січня в Ужгороді будуть діяти вже три великі басейни.

Так, басейн "Буревісник" буде запущений до кінця січня. Він вже готовий, потрібні два тижні, щоб запустити воду.

В кінці січня – на початку лютого я вас запрошу на відкриття», – пообіцяв голова Закарпатської ОДА .

Таким чином в Ужгороді будуть діяти вже три великі басейни: в комплексі «Зінедін», в Ужгородській гімназії та в спорткомплексі «Буревісник».

Стосовно реформ у житлово-комунальній сфері, на думку Олександра Ледиди потрібно активізувати роботу по створенню об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.
За словами губернатора, ОСББ – це перспектива, оскільки ЖРЕРи себе віджили. Нині в області немає ЖРЕРів, які б можна було поставити в приклад за якістю роботи. Водночас є позитивні приклади ОСББ, коли люди самі вирішують проблеми своїх будинків.

Расскажите об этом своим друзьям
17/01/12 20:08 | Категорія:Відео новини
Коментарі (1)

08/02/12 19:22
Sagar
Back in school, I'm doing so much laeirnng.

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
50119 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.