Всі Новини
           
 

Пограбування закарпатського кур’єра (Відео)

Пограбування закарпатського кур’єра (Відео)

Сьогодні, 15 грудня, в холі відомого ужгородського готельно-туристичного комплексу «Інтурист-Закарпаття» було доволі велелюдно. Зранку, жваво проходила підготовка до реєстрації акціонерів, що прибувають для участі у позачергових загальних зборах акціонерів Публічного акціонерного товариства «Готельно-туристичний комплекс «Інтурист-Закарпаття».

В той час, реєстраційна комісія, яка призначена у відповідності до вимог чинного законодавства рішенням Наглядової ради товариства готова до реєстрації в очікуванні прибуття зведеного облікового реєстру власників іменних цінних паперів ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття».

За процесом уважно спостерігають присутні члени Закарпатського територіального управління Державної комісії з цінних паперів, які уповноважені наглядати за дотримання законності під час проведення позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття»

Адже, як відомо, цього понеділка в Києві, член наглядової ради товариства Руслан Левко, в приміщенні ПрАТ «ВДЦП», власноруч отримав єдиний паперовий примірник зведеного облікового реєстру власників іменних цінних паперів та мав його доправити вже сьогодні до місця проведення зборів – приміщення ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття» в місті Ужгороді.

Далі події розвиваються вже по кримінальному сценарію.

Сьогодні Руслан Левко, телефоном повідомляє до Ужгорода неприємну звістку. Виявляється його по дорозі до міста над Ужем, банально грабують. Чомусь грабіжники викрали у нього саме реєстр власників іменних цінних паперів, який очікують в Ужгороді. За таких обставин, пан Роман не може вчасно прибути в місто над Ужем, а змушений оформляти відповідні документи з цього приводу в правоохоронних органах.

З цього моменту за дивним збігом обставин, присутні в готельному комплексі «Інтурист-Закарпаття» представники мажоритарного акціонера – співробітники компанії «ІНЕКО» розпочинають ескалацію конфлікту з посадовими особами ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття» під приводом того, що нібито існує другий примірник зведеного облікового реєстру власників іменних цінних паперів ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття».

У зв’язку з повідомленням про викрадення реєстру, член правління товариства Олександр Марусенко, відповідальний за проведення зборів, в присутності голови наглядової ради товариства Павла Маєрчика, робить заяву про неможливість проведення реєстрації акціонерів у відповідності до вимог чинного законодавства України, саме у зв’язку з відсутністю викраденого реєстру.

Як наслідок – зрив проведення позачергових зборів акціонерів Товариства через неможливість оформлення документів, передбачених вимогами Закону України «Про акціонерні товариства».

Після цього, на сцену подій виходить пан Денис Копилов, який весь цей час сумирно знаходився на другому плані, та демонструє присутнім оригінал накладної про доставляння, нібито надісланого на адресу ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття» якогось іншого «зведеного облікового реєстру акціонерів». Однак, як з’ясувалося, саме цей «зведений реєстр акціонерів». ще 14 грудня, було повернуто адресату, головою правління ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття» Світланою Бежинець. Зроблено було це з метою уникнення фальсифікацій під час проведення загальних зборів акціонерів призначених на сьогодні.

Вже сам факт наявності в руках Дениса Копилова подібного документу наводить на думку про причетність останнього як і прогнозувалося до спроби фальсифікації загальних зборів ВАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття». Адже, зведені облікові реєстри акціонерів, їх підготовка та передача є конфіденційною інформацією, що є доступною виключно зберігачу – ПрАТ «ВДЦП» та відповідно емітенту, яким у даному випадку є ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття».

За таких обставин, присутні на реєстрації акціонерів представники Державної комісії з цінних паперів підтримуючи позицію, висловлену Олександром Марусенком, складають відповідний акт, яким констатували неможливість проведення сьогоднішнього дня позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ «ГТК «Інтурист-Закрпаття».

Однак, на думку присутніх, сьогоднішній ранковий сценарій розвитку подій в ужгородському готелі «Інтурист-Закарпаття» є лише прелюдією до більш екстремальних амбіцій осіб, які мають на меті взяти цей ласий шмат власності під свій контроль.

Расскажите об этом своим друзьям
16/12/11 00:38 | Категорія:Відео новини
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
82344 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.