Всі Новини
           
 

Прикордонники провели відео-конференцію (РЕПОРТАЖ)

Прикордонники провели відео-конференцію (РЕПОРТАЖ)

23 березня, під головуванням начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Артура Івановича Горбенка, відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Культура прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон». У роботі «круглого столу», який проходив у форматі онлайн відео-конференції взяли участь Львівський, Мостиський, Чопський, Мукачівський, Чернівецький прикордонні загони. Також до обговорення долучилися представники місцевої влади, громадськість та журналісти.

Відкрив засідання генерал-лейтенант Артур Горбенко.

Перший заступник начальника регіонального управління – начальник штабу, полковник Ігор Ярославович Андрусік у своєму звіті ознайомив присутніх з основними положеннями культури прикордонного контролю, що включає у себе складові починаючи із зовнішнього вигляду прикордонника, його здоров’я і закінчуючи культурою спілкування та оформленням документів. Ігор Ярославович наголосив на тому, що Державна прикордонна служба є обличчям держави і саме від її працівників залежить перше враження іноземців, що перетинають кордон.

У свою чергу, генерал-лейтенант Артур Горбенко зазначив, що з 51 пункта пропуску, які розташовані в межах відповідальності Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, до «ЄВРО-2012» основними визначено 10. З цією метою в рамках підготовки до прийому іноземних гостей, прикордонниками України та Польщі було проведено ряд двосторонніх тренінгів з метою покращення та удосконалення культури прикордонного контролю.

Зокрема значно зросте потік туристів на ділянці Чопського прикордонного загону, а саме через пункти пропуску «Тиса», «Ужгород» і «Чоп-пасажирська станція». Як повідомив начальник Чопського прикордонного загону, підполковник Аркадій Васильович Кошонько, робота щодо вирішення проблемних питань перетину кордону триває. Також він підкреслив на важливій ролі співпраці з місцевими органами влади. Наразі порозуміння з її представниками досягнуто.

В свою чергу начальник Мукачівського прикордонного загону підполковник Юрій Філіпчук зазначив, що у разі необхідності, представники підрозділів Мукачівського прикордонного загону будуть готові надати допомогу братньому Чопському загону у здійсненні прикордонного контролю «в спекотний період» проведення чемпіонату Європи з футболу.

Начальник Західного регіонального управління разом із колегами зупинився на питанні впровадження «спільного контролю» на території однієї з держав, що дає змогу налагодити швидкий та ефективний перетин кордону туристами. Ця робота практично проведена у пункті пропуску «Краківець» і триває на «Раві-Руській» та «Шегині» на українсько-польському кордоні. Завдяки «спільному контролю» максимальна затримка автомобіля на кордоні може скласти 3 хвилини, громадян – 20 секунд.

Підсумовуючи засідання «круглого столу», генерал-лейтенант Артур Горбенко зазначив, що наразі пункти пропуску через державний кордон добре справляються з поставленими задачами і подякував колегам та представникам влади за співпрацю, а також закликав громадськість активніше долучатися до обговорення та вносити свої пропозиції щодо покращення культури прикордонного контролю в пунктах пропуску.


Наталія Мантельчук

Данило Баник

Владислав Вишневский

Расскажите об этом своим друзьям
24/03/12 01:31 | Категорія:Відео новини
Коментарі (2)

18/04/12 18:58
Kuo
I will be putting this dazzling inighst to good use in no time.


26/03/12 18:35
кінолог
Лош і провокація!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
50322 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.