Всі Новини
           
 

Реалії нові, прийоми старі

Реалії нові, прийоми старі

Перед початком передвиборної кампанії властьімущі починають цькування опонентів

В Укра ї н і знову наближаються вибори . Цей процес в нашій державі пов ’язаний з посиленням переслідувань та репресій проти політичних опонентів. Не оминув він і найзахіднішу область нашої країни – Закарпаття. Не секрет, що тут одним з впливових гравців на політичній арені є екс-народний депутат України, колишній очільник Ужгорода Сергій Ратушняк. Одразу ж після його публічної заяви про наміри балотуватися до Верховної Ради, на нього посилився тиск з боку податкової, прокуратури, МВС та інших державних структур. Перед ними поставлено завдання – будь-якою ціною не допустити Сергія Ратушняка до участі у виборах.

 

Вказівка «задавити» поширюється навіть на бізнесменів та підприємства, які не мають безпосереднього  відношення до Сергія Ратушняка. Свідченням цьому є і сьогоднішні події.

2 квітня 2012 року працівник Державної податкової інспекції, капітан N . із юною колегою відвідав одне з таких підприємств. Найцікавіше, що лист, із яким прийшли податківці, власне, був з прокуратури (?). А взагалі в ньому йшлося про те, що ТОВ «Пластком» оредувало приміщення в одній з ужгородських фірм, і податківці хочуть перевірити наявність обладнання «Пластком» на території фермерського господарства «Карась». Адже, за їхніми словами, інформація про вивіз обладнання з вищеназваного товариства відсутня. Однак тоді постає питання до самих податківців – де тоді інформація про ввіз обладнання на територію підприємства?

Капітану N . запропонували оглянути територію фермерського господарства «Карась» та орендованих приміщень і перевірити відсутність-наявність обладнання. Але йому це було не потрібно. Отримавши телефоном консультації від «центру», він зі своєю колегою зник.

Коментуючи ситуацію, Сергій Ратушняк зазначив, що у Закарпатській області ведуться мільйонні оборудки із контрабандою алкоголю і тютюну під «дахом» Балоги, працюють заборонені законом гральні апарати, під дахом Стрижака продаються наркотики, що нівечать долі наших дітей.

«Але податкова хоче бачити обладнання, на якому було виготовлено, а потім і встановлено фактично 80%  енергозберігаючих вікон та дверей у закладах освіти і медицини міста. За два роки нова влада у цьому напрямі не зробила нічого», – наголосив Сергій Миколайович.

Щодо телефонних «консультацій» представника податкової інспекції та його подальшій відмові все-таки ознайомитись з реальною ситуацією, Сергій Ратушняк  зазначив: «Зайвий доказ того, що це замовний характер. Він (податківець – авт.) не керується законом та бажанням щось побачити, він телефонує», – констатував Сергій Ратушняк.

Він також зупинився на тому, що існують випадки, коли із 6 мільйонів обігу фіскальні органи можуть вимагати сплатити податків на ті самі 6 мільйонів. Тож Сергій Ратушняк звернувся до Президента: «І потім пан Янукович, ви будете питати чому тікають люди та не йдуть інвестиції». Бо у Закарпатській області склалася ситуація, що тут працюють замовні лягаві пси. Ось тому тут ніколи не буде нормальної економіки, сплати податків та гідної заробітної плати, — зазначив політик.

Залишається відкритим питання, доки в Україні силові структури, які покликані захищати інтереси держави, будуть «кишеньковими» та обслуговуватимуть окремих політиків,  виконуючи їхні злочинні замовлення. Для цієї зграї  знищення людей, їхнього бізнесу є нормою. Інакше вони працювати не можуть і не хочуть…

Саме такі методи цькування та переслідування Сергія Ратушняка застосовували режими комуністів-кучм-балог. 1994, 1998… На жаль, події 2012 року показують, що Україна належить купці бізнесменів-політиканів, які одноосібно вирішують кому бути обраним, а хто має бути знищений.

Чи таким шляхом має йти Україна? Чи таку державу розбудовує Президент? Питання, як завжди, риторичні…

Расскажите об этом своим друзьям
03/04/12 15:09 | Категорія:Відео новини
Коментарі (3)

25/03/15 14:44
Nahuel
Son of a gun, this is so hefulpl!


07/04/12 16:23
volodymyr
Провести люстрацію, і всю бидлоту, що обслуговує бандитів, усунути з державних посад. А злісних порушників закону - у в*язниці.


04/04/12 15:57
Петр
лягавые шавки мафии , идите проверять межигорье и прочую "честно заработанную" хуйню своих хозяев. мы вас всех на вилы когда-то поставим так и знайте. лучше сейчас собирайте чемоданы и валите отсюда.

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
54623 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.