Всі Новини
           
 

Ужгородська молодь практикує успіх та реалізовує проекти разом з «AIESEC»

Ужгородська молодь практикує успіх та реалізовує проекти разом з «AIESEC»

Цього четверга, 29 березня, у прес-центрі «Нове Закарпаття» відбулося урочисте закриття освітнього проекту «Act.in.UA», проведеного міжнародною молодіжною організацією «AIESEC в Ужгороді». В його рамках, ужгородська молодь отримала 7 тижнів теорії та практики проектного менеджменту від іноземних тренерів та місцевих фахівців. На урочисте закриття завітали організатори, учасники та партнери проекту.

За цей час втілено у життя два проекти: фотовиставку «Новий погляд на старовинний Ужгород» та розроблено інтернет-ресурс «Opportunities for People to Act».

Про те, що їм дав «Act.in.UA» та яку мету вони закладали у реалізацію своїх проектів розповіли лідери та учасники команд.

Так, організатор фотовиставки Ольга Сікора зізналася, що вона не зовсім чітко уявляла, що це буде і що дасть їй участь в «Act.in.UA». «Фактично трохи більше ніж за місяць я отримала настільки багато нових знань, які неодмінно знадобляться у подальшому», – розповіла Ольга.

Також вона зазначила, що під час реалізації фотопроекту виникли певні труднощі з командою. За її словами, без проблем не буває ніколи – це загартовує і якщо ти зможеш пересилити їх, то все вийде ще краще ніж сподівалися. Ольга Сікора, дякуючи організаторам та членам своєї команди, зазначила, що не відкидає можливості у майбутньому зробити цикл фотовиставок та залучити якомога більше фотографів.

Варто зазначити, що в рамках проекту «Новий погляд на старовинний Ужгород» також було проведено квест. В ньому взяли участь пересічні ужгородці, які прийшли подивитись на фотороботи. За умовами квесту, його учасники мали знайти записки в різних місцях обласного центру.

Інший проект «Opportunities for People to Act» представив учасник команди Юрій Бисага. За його словами, ідея, яку поставили перед собою – створення єдиної інформаційної бази, що міститиме дані про організації, товариства та інші заклади, діяльністю яких є співпраця з молоддю. Адже наразі ефективного зв’язку між такими організаціями Ужгорода і Закарпаття та молоддю не налагоджено. «Даний ресурс може стати таким механізмом. Це дасть більше інформації про різноманітні проекти та події, тим самим зацікавлена молодь долучиться до їх реалізації», – переконаний Юрій. 

Поділились своїми враженнями щодо проекту та його учасників й іноземні інструктори – представники організації «Корпус миру» Сет Фрітш та Ендрю Гетті, які провели ряд тренінгів. 

Звертаючись до присутніх, Сет розповів, що дізнавшись про «Act.in.UA», він зрозумів, що молодь в Україні не є пасивною у громадському житті. За його словами, коли прийшов на цей проект, то був вражений тим, що такі молоді люди хочуть дізнатися щось про те, як створювати проекти, які є процеси у їх реалізації і як правильно втілити їх у життя. 

«Я знайомий з багатьма людьми, які маючи більше досвіду та ресурсів, ніж ви, не досягли поставленої мети. Тож я був дуже задоволений працювати та ділитися досвідом з вами, бо ви дійсно молоді, амбіційні, здатні досягти бажаних результатів. Я пишаюся, що був частинкою «Act.in.UA», – сказав Сет Фрітш.

Ендрю Гетті підтримав колегу і зазначив: «На моє переконання «AIESEC» та «Корпус миру» мають багато спільного, оскільки ці дві міжнародні організації, поставили собі за мету сприяти розвитку людських якостей. І я отримав задоволення від роботи з вами», – зазначив волонтер.

Керівник проекту «Act.in.UA» Аня Ларічева, дякуючи іноземним тренерам за участь та підтримку, у свою чергу, наголосила на важливій ролі ужгородських фахівців. «Адже потрібно враховувати як міжнародний досвід, так і місцеву специфіку», – підкреслила Аня. 

Одним із таких партнерів, що допомагав «AIESEC» виступив Ужгородський тренінговий центр. Вітаючи учасників «Act.in.UA», Сніжана Фурсова сказала, що кожна людина має багато здібностей, але вона їх не розкриє, поки не почне щось робити. «Цей проект – яскраве свідчення того, що ви робите ці кроки. Хочеться побажати успіху і щоб ви, не закидали розпочате. Адже на сьогодні існує нестача лідерів. І можливо саме тут присутні ці особистості, які змінюватимуть світ на краще», – зазначила представниця тренінг-центру.

На завершення пані Сніжана привела слова німецького вченого Носсрата Пезешкіана: «Якщо ти хочеш мати в житті те, чого ніколи не мав, - зроби те, чого ніколи не робив». «Тож бажаю вам не боятися робити щось нове», – наголосила Сніжана Фурсова.

Урочистості завершились врученням подяк та дипломів партнерам проекту та його учасникам від «AIESEC в Ужгороді». Також присутні переглянули короткометражний фільм, ознайомились із змістом «Дошки побажань» ужгородців та з окремими фотороботами, які були представлені на виставці «Новий погляд на старовинний Ужгород».

Нагадаємо, що партнерами «Act.in.UA» виступили Ужгородський тренінговий центр, торговий центр «Дастор», ковзанка «IceLand» та фітнес-центр «Viper Gim». Інформаційна підтримка – міжнародна спільнота журналістів «Європейський медіа-центр». 

Практикуй успіх з «AIESEC». Реалізуй себе!

Данило БАНИК

відео: Владислав ВИШНЕВСЬКИЙ

Расскажите об этом своим друзьям
05/04/12 11:26 | Категорія:Відео новини
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
82235 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.