Всі Новини
           
 

В Ужгороді презентували книгу про аграріїв Закарпаття (ВІДЕО)

В Ужгороді презентували книгу про аграріїв Закарпаття (ВІДЕО)

«Земне тяжіння» – саме під такою назвою побачила світ книга нарисів про аграріїв Срібної Землі. Сьогодні в Ужгородському прес-клубі упорядники видання Павло Федикович та Михайло Попович презентували його перед журналістами.

Представляючи книгу, її автори висловили подяку керівнику краю Олександру Ледиді за сприяння, адже вона вийшла друком в рамках реалізації обласної Програми підтримки видання творів закарпатських авторів.

Як розповів Павло Федикович, до «Земного тяжіння» увійшло 59 нарисів про людей, які присвятили своє життя аграрному господарству. Серед них Калмон Балог з Великої Доброні, Антоній Біров, Юрій Халус та багато інших людей, які створювали робочі місця, сіяли, вирощували та зберігали продукцію. Тяжкою працею, вони піднімали добробут у районах краю. З багатьма героями книги пан Павло знайомий особисто. «Деякі з них не були спеціалістами в галузі сільського господарства. Але спілкуючись з цими людьми, я бачив наскільки ефективно вони можуть налагодити процес», – зазначив Павло Антонович.

Михайло Попович з колегою зупинились і на моменті «народження» книги. За їх словами процес створення тривав понад рік, до написання нарисів долучилось 17 авторів – відомих закарпатських письменників та журналістів. Вони зізнались, що їх намагались переконати, буцімто цю тему вже неодноразово піднімали та писали і про героя соцпраці Пітру, і про Симканич… Але з тих пір змінилась епоха, сільське господарство не стоїть на місці. Тож автори «Земного тяжіння» провели більш глибокий аналіз та поглянули на аграрне питання з нового кута зору. «При написанні книги ми радились з односельцями, родичами, людьми, які пліч о пліч працювали з майбутніми героями видання – зазначили упорядники. Сумним моментом для них стало і те, що молоде покоління зовсім не знає людей, які були самовідданими трудівниками і працювали на розбудову країни. «Ми переконані, що наша книга виконає вкрай необхідну виховну функцію», – наголосили упорядники.

На закінчення презентації журналісти поцікавились де все ж таки можна придбати видання. Так як «Земне тяжіння» фінансувалося за рахунок обласного бюджету та вийшло тиражем 1000 екземплярів, воно вже невдовзі має з’явитися у бібліотеках та навчальних закладах Закарпаття. «В свою чергу, ми бажаємо, щоб якомога більше примірників опинилося у тих районах краю, де працювали герої книги. Варто зазначити, що це нариси про кращих серед кращих представників сільського господарства області за останні шість десятиліть. Але в післямові хочеться написати ДАЛІ БУДЕ, адже наш край ще багатий на трудівників, – підсумували гості Ужгородського прес-клубу.

Данило БАНИК

Расскажите об этом своим друзьям
01/02/12 09:03 | Категорія:Відео новини
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
50586 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.